auto rrahje1503053550 850x460 560x416 - Sulmohet fizikisht një person në Ferizaj

Gjatë ditës së hënë, në Ferizaj është arrestuar një person pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht me një shkop druri viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime të rënda, thuhet në rapotin e Policisë.

Viktima pas tretmanit që ka marrë nga emergjenca në Ferizaj, është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, raporton Policia.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.