auto unnamed 1153744169915374417211 560x416 - Sulmohet punëtori i sigurimit në Ferizaj

Një punëtor i sigurimit në Ferizaj ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga tre persona të cilët kishin tentuar të shkruajnë grafitë, ndërsa viktima kishte tentuar t’i ndalojë.

Njëri nga të dyshuarit e ka goditur viktimën, tjetri e ka nxjerrë një thikë, kurse, i treti kishte shkruar grafite.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.