Loredana zefi1 560x416 - Tani gruaja e Mozzik, por dikur Loredana ishte pjesë e këtij klipi


Sot është një prej artisteve më të pëlqyera.Loredana Zefi numëron hite në nivel global me miliona shikime teksa me gjithë Mozzikun nuk lë sallë pa e mbushur në koncerte.

Por, nëse nuk e keni ditur, vetëm pak kohë më parë, konkretisht në fillim të 2017-tës, Loredana ka qenë pjesë e një klipi të një tjetër artisti.

Me dy shoqe të saj, me të cilat tashmë sic mësohet, Loredana nuk e ruan miqësinë, ajo ka qenë pjesë e klipit të Yll Limanit, ‘Ke pi sonte shumë’.

Atëbotë, lidhja me Mozzik ishte vetëm në fillesat e para të historisë e cila do bëhej më e pëlqyera ndër shoubizin shqiptar e që si fryt të dashurisë pati vajzën Hana e cila erdhi në jetë në muajin Dhjetor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.