w 72 560x416 - Taulant Dajaku njofton ndarjen me Ferizajn, në pritje të ofertave të reja

Taulant Dajaku është njëri ndër futbollistët më të dalluar ndër vite në futbollin kosovar.

Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka njoftuar që është futbollist i lirë tashmë dhe është larguar nga Ferizaj pas dy viteve që kaloi atje.

Ky është postimi i tij i plotë:

Screenshot 20210116 160356 Facebook - Taulant Dajaku njofton ndarjen me Ferizajn, në pritje të ofertave të reja

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.