tayna shfaqet shkelqyese ve ne gjoksin ne pah 560x416 - Tayna shfaqet shkëlqyese, vë në gjoksin në pah
tayna shfaqet shkelqyese ve ne gjoksin ne pah - Tayna shfaqet shkëlqyese, vë në gjoksin në pah

Është repere e re që shkaktoi një stuhi në hip hopin shqiptar.

Tayna gjithnjë rrëmben vëmendjen jo vetëm me këngët e saj dhe tekstet ofensive.

Megjithatë, Tayna është po ashtu edhe një femër atraktive me linja të përkryera trupore.

Në Intagram ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me pamjen e saj super atraktive.

Së fundmi është shfaqur shkëlqyese, me flokë të kapura, duke vënë në plan të parë gjoksin.

Tayna njihet për linjat trupore, por famën e arriti për shkak të stilit të saj të veçantë të intepretimit. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.