Duke filluar nga kjo e dielë do të fillojë transmetimi i serialit më të ri, “O Sa Mirë Kids”.

Me të kryer audicionet për serialin e ri, pak kohë më pas u konfirmua edhe fillimi i transmetimit me episodin e parë që transmetohet nga ky vikend.

“O Sa Mirë Kids” është një version i ri nga seriali më i shikuar në vend, “O Sa Mirë”.

Lexo po ashtu:

Në episodin e parë shfaqet një djalë të cilit i pëlqejnë ëmbëlsirat, teksa mënyra si ai ushqehet e bën audiencën të qeshë.

te dielen transmetohet episodi i pare i o sa mire kids - Të dielën transmetohet episodi i parë i “O Sa Mirë Kids”

Bleta dhe Blerta janë dy binjaket që pritet të rrëmbejnë vëmendjen.

“Llukmani” dhe “Arbnori” nga seriali “O Sa Mirë” do të paraqtien dhe do të përkujdesen për t’u uruar mirë se ardhje fëmijëve, kurse ata personalisht do të jenë pjesë e një edicioni tjetër të veçantë.

“O Sa Mirë Kids” transmetohet çdo të dielë nga ora 10:00 e mëngjesit.

/Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.