WP 560x416 - Të shtëna me armë në Ferizaj

Raportohet se një person i dyshuar në Ferizaj gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë në ajër.

Nga i dyshuari është sekuestruar një armë ‘Ekol’ dhe tri gëzhoja, me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.