WP 560x416 - Të shtëna me armë në Ferizaj

Raportohet se një person i dyshuar në Ferizaj gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë në ajër.

Nga i dyshuari është sekuestruar një armë ‘Ekol’ dhe tri gëzhoja, me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.