therje me thike ferizaj 1 720x4801 1 560x416 - Theret me thikë një person në Ferizaj

Një person ka marrë lëndime nga një incident në Ferizaj në të cilin janë përdorur edhe thikat.

Incidenti ka ndodhur në rrugën “Ueslli Klark”, në afërsi të kafeve në Ferizaj.

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Një person është lënduar me mjet të mprehtë nga persona ende të paidentifikuar. I njëjti është dërguar në emergjencë dhe është duke e marrë ndihmën mjekësore”, ka thënë Gashi.

therje me thike ferizaj 21 - Theret me thikë një person në Ferizaj

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.