w 107 560x416 - Thjeshtësia e Limajt, e nis aktivitetin zgjedhor me qebapa dhe speca

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka filluar angazhime politike me një drekë modeste me anëtarët e degës në Ferizaj.

“Sot angazhimin politik e fillova duke ngrënë drekë me drejtuesit e dëgës sonë në Ferizaj, për të vijuar me takimin e këndshëm me të rinjtë energjik të Lagjes 12 qershori në qytetin e bukur të Ferizajt”, ka shkruar Limaj, transmeton Ballkani.info.

Limaj tregon edhe njëherë modestinë, teksa tavolina e tij ishte e përbërë nga qebapat e specat.

Ky është postimi i plotë i tij: