tory lanez vjen ne bashkepunim me meek mill 560x416 - Tory Lanez vjen në bashkëpunim me Meek Mill
tory lanez vjen ne bashkepunim me meek mill - Tory Lanez vjen në bashkëpunim me Meek Mill

Tory Lanez ka prezantuar videoklipin e ri nga bashkëpunimi me Meek Mill.

“Drip, Drip, Drip” titullohet projekti i tyre.

Hitbërësi kanadez në këtë projekt potencon se është më i miri i të gjitha kohërave.

[embedded content]

“Drip Drip Drip” është një prej 15 këngëve nga albumi i ri i Toryt, “Love me Now?” që arrin më 26 tetor.

Albumi ka bashkëpunime me yje si Chris Brown, Bryson Tiller, Gunna, Lil Baby, Trippie Redd etj.

Meek Mill kështu po shijon lirinë me projekte të kohëpaskohshme që po i publikon. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.