afrim toverlani kf feronikeli1 560x416 - Tovërlani: Deri në qershor rri pa skuadër, jam mirë financiarisht


Trajneri i njohur kosovar, Afrim Tovërlani është i ftuar në emisionin “Favorit” në Televizionin 7.

Tovërlani javë më parë u nda me ekipin e Ferizajt.

Ai ka folur për eksperiencën te ferizajasit.

“Kam shkuar në Ferizaj hatri i një shoqërie të vjetër. Jam larguar nga klubi pasi që nuk ka dashur që të hyjë në një zjarr që nuk e krijuar. Ferizaj u vonua me shumë gjëra dhe u largova. Ferizajt i dëshirojë shumë suksese”, ka deklaruar Tovërlani, përcjell Zeri.

Ai e ka komentuar edhe të ardhmen e tij.

“Kam pasur oferta, por nuk i kam pranuar. Deri në qershor nuk do të marrë ndonjë ekip. Dua që kur ta marrë ekipin ta komponojë nga fillimi. Për fat të mirë qëndrojë mirë nga ana financiare”, potencoi Afrim Tovërlani.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.