s 2 560x416 - Treni godet një veturë në Ferizaj

Policia e Kosovës për rajonin e Ferizajt e ka konfirmuar se treni e ka goditur një vetur në fshatin Nikadin.

Rreth orës 13:00 në Nikadin të Ferizajt një makinë është goditur nga treni.
Në drejtorinë e Infrastrukturës ditë më parë kanë bërë të ditur se këto vendkalime do të bëhen më nënkalime për makina ku thuhet se një pjesë e këtyre projekteve është edhe në fazën e tenderimit.

1 1 - Treni godet një veturë në Ferizaj

2 1 - Treni godet një veturë në Ferizaj

3 - Treni godet një veturë në Ferizaj

4 - Treni godet një veturë në Ferizaj

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.