auto auto aksident 3 1200x630 650x35814878749861501918277 1 560x416 - Tri të lënduara nga vetaksidenti në Ferizaj

Mbrëmë në ora 22:17 në fshatin Mirosal të Ferizajt një vozitëse femër ka shkaktuar vetaksident si pasojë e të cilit dy pasagjere të tjera janë dërguar në emergjencë për tretman mjekësor.

“Vozitësja femër kosovare me veturë nga pa kujdesia ka shkaktar vetaksident trafiku”, thuhet në njoftimin e PK-së.

Si pasojë, vozitësja bashkë me dy pasagjeret kanë pësuar lëndime të cilat janë dërguar në emergjencën e Ferizajt për tretman mjekësor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.