Tyga dhe Nicki Minaj kanë publikuar videoklipin e ri.

Anëtarët e labelit Young Money kanë lansuar klipin e inspiruar nga Michael dhe Janet Jackson prej klipit të tyre “Scream.

Klipi me regji të Tygas dhe Arrad shfaq dy reperët me plot stil.

Nicki e quajtur ndryshe “Black Barbie” shfaqet në lëvizje provokuese me Tygan.

Gjatë episodit të asj të Queen Radio, Nicki lëvdoi talentin e Tygas duke e quajtur prej reperëve më të mirë të skenës.

Tyga kështu lanson singlin e tij të dytë në pak kohë pasi lansoi “Swap Meet” kohë më parë. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.