tyga dhe nicki minaj lansojne videoklipin dip 560x416 - Tyga dhe Nicki Minaj lansojnë videoklipin “Dip”

Tyga dhe Nicki Minaj kanë publikuar videoklipin e ri.

Anëtarët e labelit Young Money kanë lansuar klipin e inspiruar nga Michael dhe Janet Jackson prej klipit të tyre “Scream.

Klipi me regji të Tygas dhe Arrad shfaq dy reperët me plot stil.

tyga dhe nicki minaj lansojne videoklipin dip - Tyga dhe Nicki Minaj lansojnë videoklipin “Dip”

Nicki e quajtur ndryshe “Black Barbie” shfaqet në lëvizje provokuese me Tygan.

Gjatë episodit të asj të Queen Radio, Nicki lëvdoi talentin e Tygas duke e quajtur prej reperëve më të mirë të skenës.

Tyga kështu lanson singlin e tij të dytë në pak kohë pasi lansoi “Swap Meet” kohë më parë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.