ferizaj 77251 560x416 - Ujërat e zeza që po sjellin “konflikt” mes fqinjëve në Ferizaj

Banorët e një lagjeje në Ferizaj nuk po mund të arrijnë ujdi me fqiun e tyre rreth gypave të kanalizimit.

Për të kaluar gypat nëpër pronën e këtij të fundit, po kërkon nga 1000 euro për familje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.