unikatil 650x3581 560x358 - Unikkatil vjen në Kosovë

Reperi shqiptar, Viktor Palokaj i njohur si Unikatil-i, ka ardhur në Kosovë.

Në një video- incizim e cila është dërguar në KALLXO.com nga një qytetar, Unikatil-i shihet me rroba të zeza dhe me një kapelë në kokë.

Pamjet, tregojnë se Unikatil-i del nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, në orët e vona të mbrëmjes së kaluar./kallxo.com