unikatil 650x3581 560x358 - Unikkatil vjen në Kosovë

Reperi shqiptar, Viktor Palokaj i njohur si Unikatil-i, ka ardhur në Kosovë.

Në një video- incizim e cila është dërguar në KALLXO.com nga një qytetar, Unikatil-i shihet me rroba të zeza dhe me një kapelë në kokë.

Pamjet, tregojnë se Unikatil-i del nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, në orët e vona të mbrëmjes së kaluar./kallxo.com

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.