maxresdefault11 560x416 - Vajza nga Ferizaj e cila u konvertua në islam flet për herë të parë: Ja pse e bëra këtë
Loading...

Këtë javë n’Kosovë Show e ftuar është vajza nga Ferizaji e cila ditë më parë u konvertua në islam.

VIDEO

Elena 22 vjece tregoj arsyet e konvertimit të saj në islam. Se si u bind që ta ndërroj fejën e saj, ku i mori mësimet e para ajo vjen me rrëfimin ekskluziv n’Kosovë Show

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...



Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.