auto ferizaj1566147847 730x4401 1 560x416 - Vazhdojnë largimet tek Ferizaj - ky është futbollisti i radhës

Largimet tek skuadra e Ferizajt nuk kanë të ndalur.

I radhës është futbollisti Dren Gashi, sulmuesi i mirënjohur kosovar.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë futbollisti në llogarinë e tij në Facebook:

Screenshot 5 91 - Vazhdojnë largimet tek Ferizaj - ky është futbollisti i radhës

Ai si futbollist ka luajtur edhe për skuadrën më të madhe kosovare Prishtina dhe disa ekipe të tjera në Kosovë.

Gashi bëhet kështu futbollisti i gjashtë në afatin kalimtar të janarit që ndahet nga “Ujqit” pas Dardan Jasharit, Zgjim Mustafës, Alban Rexhepit, Përparim Livorekës dhe Fatih Karahodës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.