Loading...

Një person pa shenja jete është dërguar dje në Qendrën Emergjente në Ferizaj.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gërlicë, të Ferizajt, rreth orë 10:35 të mëngjesit.

Siç raporton Policia e Kosovës, viktima ishte punëtor i një kompanie.

Me vendim të prokurorit, trupi i personit pa jetë është dërguar në obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Rasti është inicuar dhe hetimet për të po vazhdojnë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.