auto unnamed 315286362821528636293 560x416 - Vdes një femër në QKUK

Një femër e cila ishte duke u trajtuar në QKUK, ka vdekur dje.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe  me urdhër të tij, trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Sipas informatave bëhet fjalë për viktimën e fshatit Prelez të Muhaxhirëve në Ferizaj, ku më 05 qershor në rrethana të panjohura ka shpërthyer zjarri në shtëpinë e saj dhe e njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.