antonio 600x3601 560x360 - Vëllai i Rio Ferdinand viziton KF Ferizaj

Ferizaj vazhdon të ketë mysafirë anglez herë pas here, pasi tani 51 për qind e klubit i takojnë Brian Deane dhe aksionarëve të tjerë anglezë.

Sot në takim ishin drejtori i Shefilldit, Carl Shieber, i cili ka biseduar me Nadir Haxhimusën për gjendjen e klubit, shkruan Gazeta SHESHI.

Aty u fol për hapat që do të ndërmerren në të ardhmen.

antonio 11 - Vëllai i Rio Ferdinand viziton KF Ferizaj

Ai ishte së bashku me vëllain e futbollistit anglez Rio Ferdinand, Antonio që më parë ka luajtur në Premier League me West Ham United, QPR e Sunderland.

Ferizaj është në pritje që ta emërojë trajnerin e ri, ku bisedimet me Bylbyl Sokolin kanë vazhduar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.