a 560x416 - Vëllaznimi apo Ferizaj në elitë?

Sot në orën 16.00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, do të zhvillohet ndeshja tjetër e barazhit mes Vëllaznimit nga Gjakova, si skuadra e nëntë në elitë dhe Ferizajt që renditet në pozitën e katërt në Ligën e Parë të Kosovës.

Cila do të jetë anëtare e elitës, mbetet të shihet sot pas 90 apo 120 minutave. Te dyja skuadrat pretendojnë se janë mirë të përgatitura dhe secila beson se do ta arrijnë qëllimin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.