a 560x416 - Vëllaznimi apo Ferizaj në elitë?

Sot në orën 16.00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, do të zhvillohet ndeshja tjetër e barazhit mes Vëllaznimit nga Gjakova, si skuadra e nëntë në elitë dhe Ferizajt që renditet në pozitën e katërt në Ligën e Parë të Kosovës.

Cila do të jetë anëtare e elitës, mbetet të shihet sot pas 90 apo 120 minutave. Te dyja skuadrat pretendojnë se janë mirë të përgatitura dhe secila beson se do ta arrijnë qëllimin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.