vesa luma vazhdon te beje trajtime fytyre per tiu shpetuar nderhyrjeve plastike 422x416 - Vesa Luma vazhdon të bëjë trajtime fytyre për t’iu ‘shpëtuar’ ndërhyrjeve plastike

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, është rikthyer në Kosovës pas një mungese të gjatë.

Ajo po shijon kohë të mirë pranë familjes, të cilën kishte kohë pa e takuar.

Vesa është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Në videon e fundit të hedhur në InstaStory, Luma ka treguar se së fundmi ka kryer një trajtim të veçantë në fytyrën e saj, e ndërsa ka etiketuar edhe një studio estetike.

“Jam shumë e gëzuar të bëj këtë… shumë profesionale”, ka shkruar Vesa Luma në mbishkrimin e fotografisë.

vesa luma vazhdon te beje trajtime fytyre per tiu shpetuar nderhyrjeve plastike - Vesa Luma vazhdon të bëjë trajtime fytyre për t’iu ‘shpëtuar’ ndërhyrjeve plastike

Foto: Vesa Luma/InstaStory

Tutje, ajo shkruan në një fotografi tjetër se po tenton të bëjë trajtime të tilla, që t’iu shpëtojë ndërhyrjeve plastike.

Megjithëse, vite më parë në një intervistë, Vesa ishte shprehur nuk është kundër operacioneve plastike. /Telegrafi/

vesa luma vazhdon te beje trajtime fytyre per tiu shpetuar nderhyrjeve plastike 1 - Vesa Luma vazhdon të bëjë trajtime fytyre për t’iu ‘shpëtuar’ ndërhyrjeve plastike

Foto: Vesa Luma/InstaStory

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.