aksident 1024x512 780x4391 560x416 - Vetëaksident në Ferizaj

Ngasësi i veturës nga pakujdesia ka shkaktuar vetë-aksident trafiku.

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 12:05 në fshatin Sojevë, të Ferizajt.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngasësi i veturës ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.