vet 9749 560x416 - Vetura godet një këmbësor në Ferizaj

Një aksident ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:30 në fshatin Lloshkobare në Ferizaj.Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh.

Një këmbësor është goditur nga një veturë, ku nga lëndimet që ka marrë është dërguar në QKUK për trajtim mjekësorë.
“Vozitësi mashkull kosovar me veturë, nga pa kujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar. Si pasojë, këmbësori ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.