w 42 560x416 - Vetura godet një këmbësorë në Ferizaj

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:55 në Ferizaj.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë një automjet i udhëtarëve me drejtues mashkull kosovar dhe një këmbësor mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar në Emergjencën e Ferizajt për ndihmë mjekësore.