w 42 560x416 - Vetura godet një këmbësorë në Ferizaj

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:55 në Ferizaj.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë një automjet i udhëtarëve me drejtues mashkull kosovar dhe një këmbësor mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar në Emergjencën e Ferizajt për ndihmë mjekësore.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.