auto c9029dbca0427eb6792cf5f2bdf502ac7e575c39H3jORay5lc4x5woxwK9y.video thumb 3328 916296631371 560x416 - VIDEO/ Hidhet gaz lotsjellës në koncertin e Bregoviçit

Hidhet gaz lotsjellës në koncertin e Goran Bregoviç që po mbahet në Korçë.

Siç raporton gazetarja e SYRI TV në Korçë, gazi është hedhur në një zonë ku ndodheshin spektatorët.

Por gazi është shpërndarë duke krijuar pak panik tek spektakorët të cilët kanë nisur të largohen. Disa person janë arrestuar.

Shikoni pamjet:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.