w 46 560x416 - VIDEO nga aksidenti në autostradë, të përfshira tri vetura

Një aksident zingjiror ka ndodhur sot në autostradën Prishtinë-Ferizaj, “Arbër Xhaferi”.

Një person ka dërguar pamje tek indesks online, nga vendi i ngjarjes, i cili bëri të ditur se në aksident kanë qenë të përfshira tri vetura.

Nuk raportohet për të lënduar rëndë.

Ndërsa, dëmet materiale shihen të jenë të mëdha për veturat e aksidentuara.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.