640 0 5aad0784b782e1 560x360 - VIDEO/ Plas sherri mes dy vajzave shqiptare, grushte, shkelma e shkulje flokësh në mes të rrugës

(Foto ilustruese) Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në qendër të Pejës mbrëmjen e djeshme, ku një grup vajzash janë përleshur fizikisht me njëra-tjetrën.

Mediat kanë publikuar një video ku shihen se si dy femra bërtasin duke thënë fjalë fyese dhe përleshen njëra me tjetrën në qendër të qytetit, për shkaqe ende të panjohura.

Pak më vonë në pamje shihet se si disa të rinj të tjerë ndërhyjnë për t’i ndarë vajzat. Video është publikuar nga indeksonline.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.