Autostrade foto Facebook Pal Lekaj1 560x416 - (VIDEO) Vozitje e çmendur në autostradë

Në autostradën Kaçanik-Ferizaj, një qytetar ka bërë një lëvizje shumë të rrezikshme me veturën e tij.

Një qytetar ka dërguar një video në KALLXO.com të xhiruar dje, ku shihet një veturë e cila vozitë në krahun e kundërt në autostradë.

Rasti ka ndodhur këtë të premte në autostradën Kaçanik – Ferizaj.

Vitin e kaluar kishte ndodhur një aksident i rëndë, ku kishin pësuar vdekje dy persona, pasi që njëra nga veturat po lëvizte në kahun e kundërt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.