Një grua para pak minutave ka kërcyer nga një largësi e madhe në qytetin e Ferizajt. Dyshohet se gruaja ka tentuar që të kryej vetëvrasje.

Ajo është hedhur nga kati i gjashtë i një ndërtese në Ferizaj.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Të njëjtit kanë thanë se janë në vendin e ngjarjes si dhe janë duke i kryer hetimet.

Në vendin e ngjarjes është edhe autoambulanca. Nuk dihet ende gjendja shëndetësore pas hedhjes.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.