vjedhje veture 850x5591 1 560x416 - Vidhet një veturë në Ferizaj

Është raportuar vjedhja e një veture në rajonin e Ferizajit.

Ngjarja ka ndodhur në mëngjesin e së shtunës, thuhet në raportin e policisë.

Rasti është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.