w 116 560x416 - Vjedhje në një lokal në Ferizaj

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj. Persona të panjohur kanë depërtuar në një lokal dhe pretendohet se kanë vjedhur pajisje elektronike dhe disa kartela grafike.

Lajmin për rastin në fjalë e ka raportuar në Polici vetë pronari i lokalit.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën, rreth orës 4:00 të mëngjesit.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se perona të pa njohur me forcë kanë depërtuar në lokalin e tij dhe nga aty kanë vjedhur pajisje elektronike dhe disa kartela grafike. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.