vjen me poza topless morena taraku fama eshte maske e rreme 560x416 - Vjen me poza ‘topless’, Morena Taraku: Fama është maskë e rremë
vjen me poza topless morena taraku fama eshte maske e rreme - Vjen me poza ‘topless’, Morena Taraku: Fama është maskë e rremë

Morena Taraku po vazhdon me sukses të bëj një karrierë dhe të jetoj në shtetin turk.

Bukuroshja jonë njihet si një ndër femrat më të bukura të botës së industrisë së shoubizit në Kosovë dhe Shqipëri.

Pos, jetës artistike ajo është tejet e mbushur me jetën luksoze dhe veshjet e markave të njohura ndërkombëtare.

E pyetur nga Revista Class se me çfarë do ta barazonte jetën luksoze që i fal fama, Morena tha:

“Fama është një maskë e rreme dhe asgjë më shumë. Vesh një pallto të bukur me emër të famshëm dhe brenda saj gjendet X personi që ke qenë dikur. Të paktë janë ata që mbeten njerëzorë, pasi fama dhe luksi u troket në derë”, tha ajo.

Lexo po ashtu:

Zeshkania së fundi është përfolur për një lidhje me një miliarder të huaj, por që shumë shpejt thuhet se janë ndarë.

Ndryshe, Morena është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Class/Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.