Loading...

Noar Mehmeti i lindur më 10 shkurt 2020, në Ferizaj, vuan nga një sëmundje e rëndë për të cilën shërim mund të gjej vetëm jashtë shtetit.

Noari 1 muaj e gjysmë, është në mëshirën e nevojtarëve, ndërsa shuma për shërimin e tij kushton 39 mijë e 405 euro.

Njoftimin e ka bërë babai i Noarit, Kemajl Mehmeti.

Numri i xhirollogarisë: XK051940510067321128

Numri i telefonit i babit të Noar (Kemajl) Mehmeti: 044279762

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.