14060164 10208302747184629 1393462285 o 1471619028 54952981 560x347 - Vritet 20 vjeçari në Ferizaj, dyshohet se pati konflikte me personin që e vrau

Samir Rexha 20 vjeçar, vdiq pasditen e së enjtes në hyrjen e një ndërtese banimi në Ferizaj.
Ferizajasi u qëllua me armë zjarri dhe nga plagët e marra mbeti i vdekur në vend.

Të premten në mëngjes familjarët kishin hapur të pamën për djalin e madh të familjes Rexha.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mbrëmë në Ferizaj në rrugën “Hysen Tërpeza” rreth orës 18:00 një i dyshuar i panjohur, për shkaqe të panjohura, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të Samir Rexhës, me ç’rast viktima ka ndërruar jetë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.