Ndihma 696x3721 560x372 - Vullnetarët e rinj nga Ferizaj mbledhin ndihma për Kurban Bajram (VIDEO)

Një grup i të rinjve në Ferizaj është duke mbledhur ushqim e veshmbathje për familjet me gjendje të rëndë ekonomike.

Të gjitha ato që i grumbullojnë do t’i shpërndajnë për festën e Kurban bajramit.

Kronikë nga Klan Kosova.

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.