Çifti i famshëm Mozzik dhe Loredana së shpejti sjellin bashkëpunimin e dytë.

“Romeo & Juliet”, titullohet kënga e cila do të publikohet më 1 shkurt dhe këtë e kanë bërë të ditur vet ata në një intervistë për një radio të famshme gjermane.

Pas këtij bashkëpunimi, dyshja vjen sërish me një projekt tjetër i cili titullohet “Tomy & Jerry”.

Mozzik dhe Loredana u bënë prindër javë më parë pasi në jetë erdhi vajza e tyre Hana e cila tashmë ka edhe llogari zyrtare në Instagram me mbi 200 mijë ndjekës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.