auto auto zhduket 1 780x439 3463157304116416251259801 560x416 - Zhduket ferizajasi, babai dyshon se ka shkuar në Shqipëri

Një burrë nga fshati Greme e Ferizajt dje ka raportuar në Polici se djali i tij është larguar nga shtëpia.

Sipas raportit 24- orësh të Policisë, babai dyshon se djali i tij ka shkuar në Shqipëri.

“Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.