zhduket1 560x360 - Zhduket një djalë nga Ferizaj


Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është raportuar se është zhdukur nga fshati Talinoc të Ferizajt, shkruan Ferizaj24.info.

Ankuesi mashkull, ka njoftuar se me datën e lartshënuar djali viktima mashkull, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.