femra1 560x416 - Zhduket një femër në Ferizaj

Është zhdukur një femër në fshatin Sojevë të Ferizajt. Në raportin e Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se një person ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

“Fsh. Sojeve, Ferizaj 18.12.2021-10:50. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.