ferizaj 1626 780x439 750x4391 560x416 - Zhduket një grua në Ferizaj – burri kërkon ndihmë nga policia

Një grua në Ferizaj është zhdukur nga data 29 nëntor.
Rastin e ka raportuar dje në stacionin policor burri i saj, i cili i ka thënë policisë se që nga dita e daljes së saj nga shtëpia, nuk di më gjë për vendndodhjen e saj.

Njësitë relevante policore janë duke hetuar rastin, njofton PK.

“Ferizaj, 29.11.2019-18:00. Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar se bashkëshortja e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë relevante policore janë duke hetuar rastin”.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.