albina21 560x407 - Zhduket vajza nga Ferizaj pa asnjë gjurmë

Katërmbëdhjeta vjeçarja Albina Ibishi nga Ferizaji është zhdukur që nga dita e djeshme.
Ajo për herë të fundit është parë më 8 qershor kur është nisur për shkollë. Prindërit e kanë paraqitur zhdukjen e vajzës në polici. “Ka shkuar në shkollë dhe më nuk është kthyer. Që nga atëherë ka humbur çdo gjurmë ” ka thënë babai i saj Ibush Ibishi i cili është me punë në Gjermani.

Vajza ka qenë në shkollën “Gjon Sereçi” në Ferizaj. Nëse ka çfarëdo informacioni për Albinën mund ta paraqisni në polici.

Gjithashtu prindi i saj Ibushi ka lutur të gjithë ata që e njohin apo kanë ndonjë informacion që të paraqesin në numrin e telefonit: 049 837710.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.