w 42 560x416 - Zhegrova hap zemrën, dhuron para për shërimin e kuzhinierit të lënduar në Ferizaj

Mesfushori i Kosovës, Edon Zhegrova ka dhuruar të holla për shërimin e kuzhinierit Enver Xhokli, që mbeti i lënduar nga shpërthimi i një bombole gasi në Ferizaj.

Përpos lutjes, ai ka ftuar mijëra ndjekës të tij në Instagram që ta ndihmojnë Xhoklin, duke shpërndarë detajet e xhirollogarisë. “Zoti i bekoftë dhe i ndihmoftë ata.

T’i ndihmojmë gjithë së bashku, linkun e keni këtu” ka shkruar Zhegrova në Instagram.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.