9359735E FDE9 42EB A8E0 3463CC8A42BB1 - Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE (VIDEO)

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.

Ajo do të performojë live para të pranishmëve, njofton Klan Kosova.

Vendimin e ka konfirmuar për Klan Kosova, Syzana Tahirsylaj nëna e këngëtares, derisa ka shtuar se Era Istrefi që në fillim kishte një marrëveshje të tillë prandaj dhe do të respektohet deri në fund.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.