34818823 2163080447042587 4464329461482913792 n 560x416 - Zyrtare:Bylbyl Sokoli jep dorëheqje.

Zyrtare:Bylbyl Sokoli jep dorëheqje.

Bylbyl Sokoli ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të klubit tonë , dhe eshtë emëruar trajner i Llapit.

Ne e falenderojmë profën për kontributin e dhënë për 6 muaj kontratë, ku arritëm të rikthehemi në Superligë.

Ndërsa skuadra jonë shumë shpejtë pritët të organizohen dhe të emërojë trajnerin e ri.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.