w 72 560x416 - Zyrtari i LDK-së mesazh Vetëvendosjes: Po krekoseni me kuadrot e LDK-së, të partisë që e quani të dëmshme për vendin

Zëvendësministri në detyrë i Drejtësisë Florian Dushi, ka reaguar pas kalimit të ish- asambleistes së LDK-së në Ferizaj Yllkë Neziri, në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Dushi, i cili njëherësh është edhe kryetar i Degës 2-të të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë, i ka drejtuar një mesazh partisë së Albin Kurtit.

“Mashtrimi i madh! Ndërkohë që me të gjitha mjetet, madje mbështetur edhe nga jashtë, luftojnë LDK-në e figurat e LDK-së si të “dëmshëm” për vendin, të njëjtit, çdo ditë i shohim tek krekosen e krenohen për kalimin e kuadrove të LDK-së në partinë e tyre!”.

https://www.facebook.com/florian.dushi/posts/10158813260604840

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.