ferizaj 2 730x4401 1 560x416 - ​Nga 26 teste në Ferizaj, asnjë pozitiv me koronavirus

Nga njoftimet e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, rezulton se nga 26 mostra të marra në Ferizaj, që të gjitha dje kanë rezultuar negative.

“Lajm fantastik, urojmë shërim të shpejt për të infektuarit e rënien e numrit të infektuarve ditëve të ardhshme”, thuhet në njoftimin e Komunës së Ferizajt.

Ferizaj është zona më e prekur në nivel vendi, me gjithsej 90 raste, prej tyre dy të vdekur.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.