ferizaj 11 560x416 - 21 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj

Ferizaj vazhdon të jetë ndër komunat më të prekura nga infeksionet me koronavirus në nivel vendor.

Gjatë ditës së djeshme në qytetin e Ferizajt janë konfirmuar edhe 21 raste të reja, duke çuar totalin në 153 raste.

Por janë edhe tre pacientë të shëruar që çon totalin e tyre në 133, ndërkohë që janë 42 raste aktive dhe dy persona kanë vdekur.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.