Deklarata e fundit e Adelina Ismailit i ka mërzitur shumë fansat e saj.
Në ‘E diell’, Adelina Ismaili ka folur me emocion për projektin ”Sa 1000 engjuj”, këngë të cilën e ka dedikim për djalin e saj Uliksin.

Mirëpo në njëfarë mënyre la të kuptohet se pas këtij projekti mund të heq përgjithmonë nga muzika.

“Kënga për Uliksin është vetëm e imja dhe ka mundësi që të jetë e fundit publike, por nuk e
di, është gjithçka relative”, ishin fjalët e saj të cilat bënë që publiku të brohoras.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.